مرکز فروش باطری شارژی

شرکت آسان باتری به عنوان مرکز خرید باطری شارژی در ایران

آسان باتری با داشتن سابقه 20 ساله در ضمینه واردات باطری های شارژی در ایران این امکان را فراهم آورده است که انواع باتری شارژی را از برند های معتبر و با کیفیت دنیا با قیمت ارزان و ارسال رایگان به سراسر کشور در خرید عمده فراهم آورد.

تست و بررسی باتری ها در مرکز فروش باطری شارژی ایران این اطمینان را به خریداران محترم میدهد که باطری های وارداتی شرکت آسان باتری همه از کیفیت خوب برخوردار هستند و تاریخ تولید آنها جدید میباشد.

چرا باید باطری شارژی را از مرکز فروش آن تهیه کرد؟

مراکز فروش باطری شارژی در ایران این اطمینان را به شما میدهند که به دلیل حجم گسترده فروش باطری و تنوع زیاد آنها باطری مورد نظر شما را با تاریخ جدید و از برند های معتبر عرضه نمایند. همچنین شما میتوانید در بین برند های مختلف باطری شارژی مدلی را که برای شما مناسب است تهیه نمایید.

چه نوع باطری هایی در مرکز فروش باطری شارژی میتوان تهیه کرد؟

باتری های لیتیومی شارژی

باتری های قلمی شارژی

باتری های نیم قلمی شارژی

باتری سایز بزرگ و متوسط شارژی

باتری های جاروشارژی

باتری های دریل شارژی

باتری های کتابی شارژی

باتری های یو پی اس و انواع باتری اتمی

مرکز خرید باطری شارژی در چه شهری است؟

نیازی نیست برای تهیه باطری شارژی با توجه به هزینه بلیط هواپیما و هزینه های بین شهری به دنبال انبار و مراکز پخش آنها در تهران یا مرکز استان ها باشید . شما میتوانید با سفارش اینترنتی باطری شارژی مورد نظر خود را از شرکت آسان باتری سفارش داده و با ارسال رایگان درب محل تحویل بگیرید.

چه برند هایی در مرکز پخش باطری شارژی میتوان تهیه کرد؟

باطری های شارژی در برند های مثل دوراسل (Duracell)، کملیون (Camelion)، جی پی (GP)، سانی بت Sunny batt، پاناسونیک(Panasonic)، سونی (Sony)، وارتا (Vatra)، انرجایزر (Energizer)، موریسل (Moricell)، توشیبا (Toshiba)

برخی از نمونه باتری های شارژی مرکز پخش آسان باتری را برای نمونه در قسمت پایین میتوانید مشاهده نمایید.

محصولات مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است