بهترین مارک باتری قلمی شارژی

بهترین مارک باتری قلمی شارژی

بهترین مارک باطری قلمی شارژی چیست؟

بهترین مارک باتری قلمی شارژی بنا به مصرف شما فرق میکند، یعنی برخی باتری ها با وسیله شما سازگاری ندارد، برای مثال برخی تلفن های بی سیم آلمانی باتری های شارژی با آمپر بالا را شارژ نمیکنند همینطور شما برای وسایل پر مصرف نمیتوانید باتری های ضعیف استفاده کنید، برای درک بهتر این موضوع مطلب فوق را مطالعه نمایید تا با بهترین باتری های قلمی را در دستگاه های مختلف آشنا شوید.

بهترین مارک باطری قلمی شارژی را برای خرید عمده و مصارف بالا

باطری های قلمی شارژی برند های مختلفی دارد برخی از سایت ها برند دوراسل را به عنوان بهترین نوع باطری قلمی شارژی معرفی کرده اند برخی دیگر برند کملیون و برخی دیگر پاسناسونیک یا گیگاسل ولی در اینجا ما تصمیم داریم بصورت تخصصی شما را با بهترین مارک باطری قلمی شارژی برای مصراف مورد نیاز شما آشنا کنیم زیرا هر دستگاه دارای آمپر خاص خود است و شما باید بهترین باتری را بر اساس نوع دستگاه خود بشناسید.

بهترین مارک باطری قلمی شارژی برای استفاده در تلفن های بی سیم

با توجه به اینکه تلفن های بی سیم قابلیت شارژ باطری های قلمی با آمپر بالا را ندارند بهترین مارک های باتری که برای تلفن بی سیم میتوان استفاده کرد باتری های اورجینال پاناسونیک از نوع نیکل کادمیوم ، مارک موریسل، سانی بت، باتری قلمی شارژی کملیون میباشد.

بهترین مارک باطری قلمی شارژی جهت استفاده در اسباب بازی

اسباب بازی ها به دلیل بازی زیاد کودکان مصرف بالایی دارند و برای این منظور بهتر است از باتری های آمپر بالا استفاده شود که پیشنهاد ما برای بهترین مارک باطری قلمی شارژی آمپر بالا کملیون ، وستینگ هاوس، گیگاسل ، جی پی، دوراسل است زیرا آمپر این باتری ها بین 2000 تا 2700 میلی آمپر میباشد.

بهترین مارک باطری قلمی شارژی جهت استفاده در دوربین عکاسی و میکروفن و لوازم پزشکی

دوربین های عکاسی ، لوازم پزشکی و میکروفن ها و حتی برخی از بی سیم ها باتری قلمی شارژی آمپر بالا استفاده میکنند. از بهترین مارک های باطری قلمی شارژی که 2500 میلی آمپر نیز قدرت دارند میتوان به مارک سانی بت اشاره نمود و کملیون نیز به عنوان برند آلمانی که هم اکنون در چین تولید میشود نیز از بهترین ها میباشد. باتری دوراسل ساخت بلژیک است و برای استفاده در تجهیزات پزشکی و وسایل پر مصرف نیز توصیه میشود.

بهترین مارک باطری قلمی شارژی سر تخت جهت استفاده در ریش تراش

در ریش تراش ها معمولا از باتری های نیکل کادمیوم و نیکل متال و لیتیوم استفاده میشود که هر سه آنها از نوع قلمی سر تخت شارژی میباشند. دارای میلی آمپرهای 700 – 900 -1100 – 1600 – 1800 و 2100  میباشند. بهترین مارک این گونه باتری های قلمی سرتخت شارژی سانی بت، پاور اکسترا، اوریون، جی اس پاور میباشد.

تمام این برند های بصورت تخصصی توسط آسان باتری وارد میشوند و میتوانید برای فروشگاه یا شرکت خود در خرید عمده با بهترین قیمت از اصل بودن مارک ها و برند های آن مطمئن و سفارش خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

محصولات مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است