فروش عمده باتری قلمی تهران

درباره خرید عمده باطری از تهران پایتخت ایران

برای خرید عمده باتری قلمی از تهران میتوانید بدون مراجعه و صرف هزینه بابت بلیط هواپیما یا ... و سفر به تهران از طریق سایت مدل های باتری قلمی و نیم قلمی آلکالاین، شارژی و معمولی یا باطری های کتابی و سمعک و سکه ای را مشاهده و برای خرید آن بصورت اینترنتی از سایت آسان باتری اقدام نمایید.

پخش عمده باتری در تهران با بیش از 20 سال سابقه از وارد کننده اصلی یکی از بهترین گزینه ها برای شرکت ها و فروشگاه هایی هست که تمایل به خرید عمده انواع باتری با قیمت مناسب و کیفیت بالا دارند.

گر به دنبال خرید عمده باطری در تهران با برند خاصی میباشید میتوانید از شرکت آسان باتری سفارش دهید و بصورت رایگان تحویل بگیرید.

انواع باتری خشک ( اتمی ) و انواع باتری سیلد اسید و باتری دریل شارژی و جارو شارژی از جمله باتری های وارداتی شرکت آسان باتری میباشد.

در خرید عمده باتری باید توجه کنید که تاریخ تولید باتری به روز باشد و شرکت آسان باتری با سریع ترین امکان پخش باتری در تهران به این موضوع واقف است. در صورت تمایل میتوانید با بخش فروش تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

آیا خرید عمده باتری قلمی تهران تفاوتی با سایر نقاط ایران دارد؟

تهران پایتخت ایران به دلیل نزدیکی به سایر شهر ها و تقاضای گسترده ای که در ضمینه خرید عمده باتری قلمی دارد توانسته بازار خوبی را از آن خود کند. آسان باتری نیز با دفتر مرکزی خود در تهران امکان ارسال باتری قلمی را در تمام کشور  فراهم کرده است و با قیمت ارزانتری نسبت به سایر شهر های ایران این کار را انجام میدهد.

چقدر زمان میبرد خرید عمده باطری از تهران ارسال شود و به دست خریدار برسد؟

در هنگام خرید عمده باطری اگر محل تحویل در تهران باشد حدودا 2 تا 3 ساعت زمان میبرد در غیر اینصورت حدود 2 روز کاری زمان نیاز هست تا سفارش شما به دستتان برسد.

حداقل چه تعداد باطری برای خرید عمده در تهران نیاز است؟

بسته به نوع باتری متفاوت است مثلا برای باتری قلمی معمولی یک باکس و برای باتری یو پی اس 2 عدد نیز به قیمت کلی نیز محاسبه میشود.

فروش عمده باتری قلمی تهران بصورت نقد است یا اقساط؟

به دلیل نوسانات قیمت دلار فروش عمده باتری قلمی در تهران با پایین ترین قیمت روز بصورت نقدی انجام میشود.

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است