باتری اسکوتر برقی

باتری اسکوتر برقی

باتری اسکوتر برقی

باتری اسکوتر برقی از نوع لیتیوم است و از ۲۰ عدد باتری ۳.۷ ولت  است و۴۴۰۰میلی امپر بر ساعت خواهیم داشت. باتری اسکوتر برقی را در هنگام خرید باید از شرکت یا فروشگاهی مطمئن خریداری نمایید تا از تاریخ تولید و اصل بودن آن اطمینان داشته باشید.
باتری اسکوتر برقی که از 20 سلول تشکیل شده ودر بازار برند های مختلفی از آن موجود است که برند سامسونگ یکی از آنهاست  ولی برای داشتن باتری اسکوتر برقی با کیفیت بالاتر تیم آسان باتری تک تک آنها را که از نوع 18650 استفاده میشود سری کرده و در اختیار شما قرار میدهد.
خرید باتری اسکوتر برقی بصورت سری شده این مذیت را دارد که شما از باتری داخلی اطمینان دارید و آسان باتری قبل از سری کردن باتری ها آنها را تست کرده و از سلامت این نوع باتری ها اطمینان دارد و میزان بالای شارژ دهی آنها یکی از دلایل میباشد.


باتری اسکوتر برقی چگونه سری میشود؟

همانطور که گفتیم هر کدام از باتری های داخل پک سری شده 3.7 ولت را دارد که از مجموع سری 10 عدد از آنها 37 ولت را داریم  حالا اگر ۱۰عدد باری دیگر را  در کنار این ها بصورت موازی سری کنیم همان قدرت ۳۷ ولت را به ما میدهد اما با این تفاوت که آمپر باتری ها بالا رفته و مدت شارژ بیشتری را نگه میدارد.


باتری اسکوتر برقی اصل و غیر اصل را از کجا بشناسیم؟

هنگام خرید باتری اسکوتر تمام مدل ها به یک صورت هستند و شاید با برند های مختلف که به دلیل وجود مارک های تقلبی در باتری اسکوتر اصلا به برند  در این نوع نباید توجه کرد ولی وزن باتری و میزان شارژ دهی آنها یکی از عوامل تاثیر گذار در باتری های اسکوتر است البته وزن فردی که از اسکوتر استفاده میکند در شارژ دهی و میزان عمر باتری تاثیر غیر مستقیم دارد.


باتری اسکوتر برقی را میتوان تعمیر کرد؟

باتری اسکوتر برقی بهتر است تعمیر نشود زیرا برخی از سلول های آن خراب و یا فرسوده است و در هنگام قرار گرفتن باتری نو در کنار باتری های فرسوده قبلی احتمال آسیب به باتری نو بسیار زیاد است.
پس برای کاهش هزینه و وقت خود بهتر است باتری نو را جایگزین باتری های فرسوده قبلی نمایید.


نشانه های خرابی باتری اسکوتر برقی چیست؟

1.    یکباره اسکوتر شما خاموش میشود.
2.    زمان شارژ دهی آن کم است و تخلیه باتری به سرعت اتفاق می افتد.
3.    اسکوتر برقی شما با اینکه باتری آن هیچ گونه شارژی ندارد ولی به محض وصل شدن به شارژر چراغ آن سبز میشود و علامت فول را نشان میدهد.
4.    برخی اسکوتر برقی ها به دلیل  اینکه از مبدا چین تا ایران مدت زیادی در گمرک یا در فروشگاه میماند باتری آنها فرسوده میشود و بعد از مدتی استفاده باتری شما خراب میشود.

خرید باتری اسکوتر برقی بصورت اینترنتی چگونه است؟

در صورت خرید باتری اسکوتر برقی از شرکت آسان باتری به عنوان پخش و وارد کننده باتری های مختلف ازجمله اسکوتر برقی میتوانید با بخش فروش تماس با شماره 02128427678 تماس گرفته و باتری اصل و با کیفیت را بصورت سری شده و آماده در کمترین زمان با ارسال رایگان تحویل بگیرید.


خرید عمده باتری اسکوتر برقی چگونه است؟

تعمیرکاران و فروشندگان اسکوتر برقی در سراسر ایران میتوانند برای مشتریان و خدمات پس از فروش خود باتری های اسکوتر برقی را بصورت کلی با قیمت مناسب از مرکز پخش آسان باتری تهیه نمایند .

باتری اسکوتر برقی چگونه عمل میکند؟

اگر باتری اسکوتر برقی شما قطع کن روی برد آن به موقع عمل نکند خطر زا است و در برخی مواقع که بیش از حد شارژ میشود احتمال آتش سوزی در آن وجود دارد. حتما توجه داشته باشید باتری اسکوتر برقی شما با مدل آن همخوانی داشته باشد و اگر شک و شبه ای در باره آن دارید با بخش فنی آسان باتری از طریق دکمه ارتباط با واتس آپ ارتباط برقرار نمایید و عکس باتری خراب اسکوتر را ارسال کنید تا باتری مورد نظر شما برایتان ارسال شود.

محصولات مرتبط

اشتراک این مطلب

نظر (0)

نظر ثبت نشده است