باتری دریل و جارو شارژی  29 محصول وجود دارد

باتری های نیکل کادمیوم ، تاریخچه و موارد استفاده

باتری نیکل کادمیوم که اکنون در جاروشارژی استفاده میشود بوسیله مهندس سوئدی والدمار جانگنر در سال 1899 میلادی ساخته شد.

مزایای باتری نیکل کادمیوم در جارو شارژی و دریل شارژی طول عمر بسیار بالا، مقاومت بسیار زیاد در برابر تاثیرات الکتریکی و مکانیکی مخرب، مقدار شارژ خود به خودی بسیار پایین و مقدار مقاوم...

باتری های نیکل کادمیوم ، تاریخچه و موارد استفاده

باتری نیکل کادمیوم که اکنون در جاروشارژی استفاده میشود بوسیله مهندس سوئدی والدمار جانگنر در سال 1899 میلادی ساخته شد.

مزایای باتری نیکل کادمیوم در جارو شارژی و دریل شارژی طول عمر بسیار بالا، مقاومت بسیار زیاد در برابر تاثیرات الکتریکی و مکانیکی مخرب، مقدار شارژ خود به خودی بسیار پایین و مقدار مقاومت داخلی بسیارپایین می توان اشاره کرد.

برای خرید باتری جارو شارژی باید به مشخصات جارو توجه کرد که در آن چند سلول باتری SC  استفاده می شود.

باتری های نیکل کادمیوم می توانند با سرعت های مختلفی شارژ شوند که بستگی به ساختار باطری دارد،جریان شارژ باتری معمولامتناسب با ظرفیت نامی باتری است و می تواند از 1/0 آمپر ساعت نامی تا 4 برابر آمپر ساعت نامی باشد که البته بسیار کم مورد استفاده قرار می گیرد.

از مشکلاتی که مصرف کنندگان برای خرید باطری جاروشارژی دارند این است که در این باتری از سیستم مشخصی جهت سری شدن پیروی نمی کنند و هر برند برای خود الگوی خاصی دارد.

هر اندازه شارژ باتری جاروشارژی بیشتر باشد دمای باتری به سرعت بالا می رود،

البته فرایند شارژ باتری نیکل کادمیوم یک فرایند گرماگیر است اما هنگامی که باتری نزدیک به شارژ کامل باشد دمای آن به سرعت بالا می رود و به 45 تا 50 درجه می رسد که بعضی از جاروهای شارژی از طریق دما متوجه شارژ کامل باتری شده و فرایند شارژ رامتوقف می کنند.

در دمای 20 درجه سانتی گراد این نوع باتری ها حدود 10 درصد در ماه دشارژ می شوند، اگر می خواهید باتری رابه مدت طولانی مورد استفاده قرار ندهید باید شارژ آن راحدود 40 درصد قرار دهید.

یکی از برند های مطرح در ضمینه باتری های جارو شارژی و دریل شارژی شرکت موریسل میباشد.

بیشتر
ترتیب